Warhammer Age Of Sigmar Slaves to Darkness | Be'Lakor The Dark Master Warhammer 9719
10% KORTINGProductinformatie
Be’lakor, The Dark Master, is een van de meest legendarische en gevreesde entiteiten in de Mortal Realms. Als eerste en oudste Demon Prince is hij een meester in manipulatie, schaduwmacht en meedogenloze strategie. Op het slagveld trekt hij de aandacht met zijn enorme vleugels, sinistere aura en iconische wapen, terwijl zijn aanwezigheid de troepen van de Slaves to Darkness versterkt en vijanden verlamt met angst.
De miniatuur is ontworpen als een groots centerpiece-model, rijk aan dramatische details: gelaagde wapens, kettingen, demonische iconografie, en een dynamische pose die zijn overweldigende macht uitstraalt. Dit maakt Be’lakor ideaal voor schilders die houden van complexe structuren, schaduweffecten en grote oppervlaktes om technieken te tonen zoals blending en edge highlighting.
Be’lakor is inzetbaar in meerdere Chaos-legers binnen Age of Sigmar, waardoor hij een veelzijdige keuze is voor spelers die hun leger willen voorzien van een krachtige magische en militaire leider.
Inhoud van de kit:
één grote Be’lakor-miniatuur
meerdere bouwopties voor basiselementen
hoogwaardige kunststofcomponenten
De miniatuur wordt ongeschilderd en ongeassembleerd geleverd.
Lijm en verf zijn niet inbegrepen en dienen apart te worden aangeschaft.


