Stone Heap Motoriseringskit – Circuit Cubes Stone Heap 85099
NIEUWProductinformatie
De Stone Heap SH-9017 Motorisierungskit – Circuit Cubes is ontwikkeld om Stone Heap locomotieven en kleine voertuigen tot leven te brengen. Dankzij deze slimme motoriseringsset kunnen compatibele modellen worden voorzien van aandrijving voor een realistische rijervaring op bouwstenenbanen.
De set is gebaseerd op het Circuit Cubes-systeem, een compacte en efficiënte motorisering die eenvoudig geïntegreerd kan worden in LEGO-compatible modellen. Door de stille werking en nauwkeurige prestaties is deze kit bijzonder geschikt voor kleinere locomotieven zoals de Köf II en andere compacte railvoertuigen.
Kenmerken van deze set:
complete motoriseringskit voor Stone Heap modellen
compatible met LEGO-bouwstenen
geschikt voor locomotieven en kleine voertuigen
stille en efficiënte aandrijving
app-gestuurde bediening via Bluetooth
eenvoudig te integreren in compatibele modellen
geleverd met een fysiek instructieboekje
Inhoud van de set:
1x Bluetooth Battery Cube
1x Cubit Motor Cube
1x laadkabel
1x verbindingskabel
Deze accessoireset is ideaal voor bouwliefhebbers die hun Stone Heap treinmodellen extra functionaliteit willen geven en een dynamische spoorbeleving willen creëren.
Lijm en verf zijn niet van toepassing op deze accessoire-/motoriseringsset.


