Trix 62107 H0 Gebogen Rail R1 (360 mm) 7.5°
10% KORTINGProductinformatie
De Trix 62107 Gebogen Rail R1 (360 mm) 7,5° is ontworpen voor modelspoorders die een nauwkeurig en betrouwbaar spoorplan willen realiseren. Dankzij de beperkte booghoek van 7,5° is deze rail bijzonder geschikt voor het verfijnen van boogconstructies, het maken van overgangsbogen en het aanpassen van bestaande spoortrajecten.
Met een radius van 360 mm (R1) past deze rail perfect binnen compacte modelbanen en kleinere spoorplannen. Door meerdere railstukken te combineren kunnen vloeiende bochten worden gecreëerd die zorgen voor een natuurgetrouw treinverloop.
Kenmerken van de rail:
H0-schaal (1:87)
gebogen rail type R1
radius: 360 mm
booghoek: 7,5°
onderdeel van het Trix H0-spoorsysteem
ideaal voor het verfijnen van bochten en spoortrajecten
geschikt voor stations, rangeerterreinen en hoofdsporen
eenvoudig te combineren met andere Trix railstukken
betrouwbare constructie en goede stroomoverdracht
Deze rail is een praktische aanvulling voor iedere modelspoorder die zijn spoorplan nauwkeurig wil afstemmen en een vloeiend spoorverloop wil realiseren.




